Spokojenost klientů je pro mne na prvním místě. Co o mne říkají?

Ing. Jiří Papánek, HR expert

(Klient - právní služby)

Doporučuji! Se službami jsem byl vždy velmi spokojen a vím, že v případě potřeby se na Martinu opět rád a s důvěrou obrátím. Jako klient oceňuji zejména efektivní způsob komunikace, precizní smlouvy, lidský přístup, spolehlivost i kreativitu. To vše mi ve výsledku šetří čas i peníze. Velmi také oceňuji srozumitelnost smluv, kterým i já jako právní laik bez problémů rozumím.

Mgr. Emília Popovičová, advokátka, mediátorka, insolvenční správce

(Klient - právní služby)

Martině se daří velmi srozumitelným způsobem vysvětlit i velmi složité problémy. K profesionálnímu přístupu já osobně oceňuji také její vstřícnost a sociální schopnosti. Moje zkušenost s ní je taková, že je motivovaná napomoct k dosažení vhodného vyřešení záležitosti pro svého klienta, a to v širších konsekvencích řešené věci. Doporučila bych ji každému, kdo potřebuje jak profesionální, tak lidský přístup advokáta.

MUDr. Denisa Jasová, lékař psychiatr

(Klient - koučování)

Martinu Činkovou mohu ze své zkušenosti vřele doporučit. Její profesionální, nápaditě a hravě pojatý, ale zároveň precizně strukturovaný styl, mi rychle umožnil orientaci a vhled v mém profesním směřování. Překvapilo mně také, jak se povedlo opravdu zachytit v krátkém čase, podstatné momenty, které vedly k průlomu mé orientace v problémů. Tím se mi díky koučování otevřela jasnější možnost k pozitivní změně. Díky Martino.

Lucie Tomášková, senior accountant, financial controller

(Klient - koučování)

Když potřebuji pomoci s důležitým tématem nebo rozhodnutím v životě, ať už se to týká osobní nebo pracovní roviny, tak neváhám a volám Martině, protože mi pokaždé v rámci koučování velice vnímavě naslouchá a profesionálně mi pomáhá najít v sobě odpovědi na mé otázky, které mě vždy posunou dopředu. Neváhám se na Martinu obrátit i ve chvíli, když potřebuji radu byznys mentora ohledně podnikání, protože s tím má bohaté zkušenosti ze své advokátní praxe.